Wyszukaj:
Szkoła Muzyczna I st. im. Oskara Kolberga w Lubaniu
Strona główna
Najnowsze artykuły
Mapa biuletynu
Twoje sprawy
Katalog firm
  Informacje ogólne
•  Dane podstawowe
•  Statut Szkoły
•  Stanowiska
•  Wewnątrzszkolny Systemy
  Zakres działania
•  Charakterystyka ogólna
•  Działania bieżące
•  Współpraca z innymi podmiotami
  Obsługa interesantów
•  Załatwianie spraw
•  Ogłoszenia
•  Dokumenty
•  Atykuły
•  Konkursy
  Informacje
•  Instrukcja obsługi
•  Redakcja
•  Niepublikowane w BIP
•  Statystyka
  Organy Szkoły
•  Dyrekcja Szkoły
  Zamówienia publiczne
•  Ogłoszenie
  POMOC
•  Instrukcja obsługi BIP
Pomoc
Statystyki

257539
od 06 stycznia 2006
Obsługa interesantów » Konkursy Wersja do druku

V Dolnośląski Konkurs Akoredeonowy

Lubań, dnia 06.06.2007r.

 

 

 

Protokół z posiedzenia Jury

V Dolnośląskiego Konkursu Akordeonowego

Lubań  2007r.

 

 

Ogółem w konkursie wzięło udział 21 uczestników

ze Szkół Muzycznych I stopnia z Lubania, Bielawy,

Wrocławia, Legnicy, Jeleniej Góry, Zgorzelca i Lubina

 

W  I kategorii wzięło udział 8 uczestników

W II kategorii wzięło udział 5 uczestników

W III kategorii wzięło udział 8 uczestników

 

Jury w składzie:

1.     dr Zbigniew Łuc – przewodniczący

2.     mgr Marta Uchmanowicz – członek

3.     mgr Julian Kwiatkowski – członek

 

 

Po przesłuchaniach uczestników jury postanowiło przyznać

 w I kategorii następujące miejsca i wyróżnienia:

 

WYRÓŻNIENIA:

 

1) Belica Sebastian z Państwowej Szkoły Muzycznej I st.

    w Lubinie (nauczyciel – mgr Zbigniew Kowalczyk)

 

2) Gorlach Jakub z Państwowej Szkoły Muzycznej I st.

    im. Oskara Kolberga w Lubaniu

   (nauczyciel – mgr Marta Uchmanowicz)

 

MIEJSCA:

 

III miejsce –  Tokarczyk Wojciech z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu

(nauczyciel – mgr Estera Bąk)

 

II miejsce – Zimnicka Aleksandra z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu

(nauczyciel – mgr Estera Bąk)

 

I miejsce – Tocicki Piotr ze Szkoły Muzycznej I st. im. Grażyny  Bacewicz we Wrocławiu (nauczyciel – mgr Anna Tober)

 

 

Po przesłuchaniu uczestników jury postanowiło przyznać

 w II kategorii następujące miejsca i wyróżnienia:

 

WYRÓŻNIENIA:

 

1) Lula Karolina z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st.

im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu

(nauczyciel – mgr Estera Bąk)

 

2) Pęciak Aleksandra z  Państwowej Szkoły Muzycznej I st.

w Lubinie (nauczyciel – mgr Julian Kwiatkowski)

 

MIEJSCA:

 

II miejsce – Kubicki Wojciech z Państwowej Szkoły Muzycznej I st.

im. Oskara Kolberga w Lubaniu

(nauczyciel – mgr Marta Uchmanowicz)

 

I miejsce – ex eguo

 - Bresso Patryk z Państwowej Szkoły Muzycznej I st.

w Lubinie (nauczyciel – mgr Zbigniew Kowalczyk)

- Szauer Dominik z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st.

im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu

(nauczyciel – mgr Jacek Gąsior)

 

Po przesłuchaniu uczestników jury postanowiło przyznać

w III kategorii następujące miejsca i wyróżnienia:

 

 

WYRÓŻNIENIA:

 

1). Bobko Marta z Państwowej Szkoły Muzycznej I st. 

im. Oskara Kolberga w Lubaniu

(nauczyciel – mgr Marta Uchmanowicz)

MIEJSCA:

 

III miejsce - ex eguo

- Konieczny Bartosz ze Szkoły Muzycznej I st. im. Grażyny  Bacewicz we    Wrocławiu (nauczyciel – mgr Anna Tober

- Kwiatkowska Jagoda z Zespołu Szkół Muzycznych w Legnicy

  (nauczyciel – mgr Julian Kwiatkowski)

 

II miejsce – ex eguo

- Gąsior Jakub z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st.

   im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu

(nauczyciel – mgr Jacek Gąsior)

- Pęciak Mateusz z  Państwowej Szkoły Muzycznej I st.

   w Lubinie (nauczyciel – mgr Julian Kwiatkowski)


Informację wytworzył: Bożena Sławińska, Data wytworzenia: (brak danych), Wprowadził do systemu: Bożena Sławińska, Data wprowadzenia: 2007-06-15 14:34:58, Zatwierdził do publikacji: Bożena Sławińska, Data publikacji 2007-06-15 14:35:38, Ostatnia zmiana: 2007-06-15 14:35:38, Historia zmian, Ilość wyświetleń: 1199