Wyszukaj:
Szkoła Muzyczna I st. im. Oskara Kolberga w Lubaniu
Strona główna
Najnowsze artykuły
Mapa biuletynu
Twoje sprawy
Katalog firm
  Informacje ogólne
•  Dane podstawowe
•  Statut Szkoły
•  Stanowiska
•  Wewnątrzszkolny Systemy
  Zakres działania
•  Charakterystyka ogólna
•  Działania bieżące
•  Współpraca z innymi podmiotami
  Obsługa interesantów
•  Załatwianie spraw
•  Ogłoszenia
•  Dokumenty
•  Atykuły
•  Konkursy
  Informacje
•  Instrukcja obsługi
•  Redakcja
•  Niepublikowane w BIP
•  Statystyka
  Organy Szkoły
•  Dyrekcja Szkoły
  Zamówienia publiczne
•  Ogłoszenie
  POMOC
•  Instrukcja obsługi BIP
Pomoc
Statystyki

245024
od 06 stycznia 2006
Obsługa interesantów » Atykuły Wersja do druku

Uczniowie przyjęci na rok szkolny 2007/2008
     Uczniowie przyjęci do Państwowej Szkoły Muzycznej I st.
im. Oskara Kolberga w Lubaniu na rok szkolny 2007/2008.

Klasa I cykl czteroletni

Klasa gitary:

1. Grinink Anna                                                              

2. Kalinowska Klaudia                                                          

3. Mielniczyn Magdalena                                                    

                                               

Klasa akordeonu:
1. Binkowski Dawid                                    

2. Galus Bartosz                                                          

3. Kozerska Angelika                                                        

4. Krymowski Konrad                                                          

 

Klasa klarnetu:

1. Kurzawska Ewa                                                                

2. Odorska Estera                                                            

3. Początek Jolanta                                                                       

4. Stożek Natalia                                                                       

5. Witkoś Tymoteusz                                                    

6. Wolski Jakub                                                             

 

Klasa fletu:
1. Gola Justyna                                                                      

2. Wolska Weronika                                                                              

 

Klasa trąbki, waltorni:
1. Danielecki Michał          
2. Maras Marcin


Klasa I cykl sześcioletni

Klasa fortepianu:

1. Bącal Aleksander                                                    

2. Hutnik Magdalena                                        

3. Jabłonka Barbara                                                          

4. Karnaś Michał                                                           

5. Kucharski Artur                                                    
6. Malung Miłosz                                                           

7. Ślusarz Magdalena                                        

8. Słoboda Damian                                                          

9. Uchmanowicz Piotr                                      

 

Klasa gitary:

1. Kieruzal Szymon                                                         

2. Majchrowska Oliwia                                       

3. Matwiejczuk Żaneta                                                     

                                               

Klasa akordeonu:

1. Hanka Adam 
2. Janeczek Julia             
                                    

3. Kownacka Anna                                                  

4. Kusibab Dawid   
5. Nuzban Filip             
                                                

 

Klasa skrzypiec:

1. Binkowska Karina

2. Szulc Dominika                                                      

3. Ślusarczyk Wiktoria                                           

4. Przybyła Anna                                                  

 

Klasa fletu:

1. Czuj Anna                                                

2. Jędrych Kamil                                                            

 

Klasa trąbki, waltorni:

1. Wicher Marcin                                                          

 

                                   

 

 


Informację wytworzył: Klimek Rafał, Data wytworzenia: 2007-10-24 13:27:58, Wprowadził do systemu: Bożena Sławińska, Data wprowadzenia: 2007-10-24 13:27:58, Zatwierdził do publikacji: Bożena Sławińska, Data publikacji 2007-10-24 13:48:28, Ostatnia zmiana: 2007-10-24 13:56:37, Historia zmian, Ilość wyświetleń: 737