Wyszukaj:
Szkoła Muzyczna I st. im. Oskara Kolberga w Lubaniu
Strona główna
Najnowsze artykuły
Mapa biuletynu
Twoje sprawy
Katalog firm
  Informacje ogólne
•  Dane podstawowe
•  Statut Szkoły
•  Stanowiska
•  Wewnątrzszkolny Systemy
  Zakres działania
•  Charakterystyka ogólna
•  Działania bieżące
•  Współpraca z innymi podmiotami
  Obsługa interesantów
•  Załatwianie spraw
•  Ogłoszenia
•  Dokumenty
•  Atykuły
•  Konkursy
  Informacje
•  Instrukcja obsługi
•  Redakcja
•  Niepublikowane w BIP
•  Statystyka
  Organy Szkoły
•  Dyrekcja Szkoły
  Zamówienia publiczne
•  Ogłoszenie
  POMOC
•  Instrukcja obsługi BIP
Pomoc
Statystyki

242403
od 06 stycznia 2006
Obsługa interesantów » Atykuły Wersja do druku

VI GALA WRĘCZENIA NAGRÓD STAROSTY ZA PROMOWANIE POWIATU LUBAŃSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2009/2010
W dniu 11.06.2010r. o godz. 11:00 w auli Szkoły Muzycznej I st. im. Oskara Kolberga w Lubaniu odbyło się uroczyste wręczenie nagród Starosty Powiatu Lubańskiego uczniom za promowanie powiatu w roku szkolnym 2009/2010. Podziękowania zostały złożone również nauczycielą za wkład pracy w promowanie Powiatu Lubańskiego.




WYKAZ UCZNIÓW SZKOŁY  MUZYCZNEJ, KTÓRZY W ROKU SZKOLNYM 2009/2010 OSIĄGNELI SUKCESY NA FORUM REGIONU, WOJEWÓDZTWA, KRAJU, EUROPY

L.p.

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa konkursu, olimpiady....., zajęte miejsce

Imię i nazwisko nauczyciela

1.

Julia Hryniewiecka

- skrzypce

VIII Międzyszkolny Konkurs Miniatur

-Lubań

I miejsce

mgr Ireneusz Rapak

2.

Patrycja Łazarowicz

- skrzypce

VIII Międzyszkolny Konkurs Miniatur

-Lubań

I miejsce

mgr Paweł Okienko

3.

Oliwia Majchrowska

- gitara

VIII Międzyszkolny Konkurs Miniatur

-Lubań

II miejsce

mgr Zbigniew Woźny

4.

Kamil Łuczyński

- gitara

VIII Międzyszkolny Konkurs Miniatur

-Lubań

III miejsce

mgr Zbigniew Woźny

5.

Aneta Przybyła

- gitara

VIII Międzyszkolny Konkurs Miniatur

-Lubań

III miejsce

mgr Zbigniew Woźny

6.

Agata Suwalska

- gitara

VIII Międzyszkolny Konkurs Miniatur

-Lubań

III miejsce

mgr Zbigniew Woźny

7.

Mateusz Zabielski

- gitara

VIII Międzyszkolny Konkurs Miniatur

-Lubań

III miejsce

mgr Zbigniew Woźny

8.

Magdalena Mielniczyn

- gitara

VIII Międzyszkolny Konkurs Miniatur

-Lubań

III miejsce

mgr Zbigniew Woźny

9.

Miłosz Malung

- pianino

VIII Polsko-Niemiecki Konkurs Pianistyczny

Im. Adama Hillera – Gorlitz/Zgorzelec

III miejsce

mgr Yanina Yagovenko

10.

Artur Kucharski

- pianino

VIII Polsko-Niemiecki Konkurs Pianistyczny

Im. Adama Hillera – Gorlitz/Zgorzelec

II miejsce

mgr Yanina Yagovenko

11.

Paulina Juncewicz

- pianino

VIII Polsko-Niemiecki Konkurs Pianistyczny

Im. Adama Hillera – Gorlitz/Zgorzelec

III miejsce

XI Legnicki Konkurs Pianistyczny – Legnica III miejsce

mgr Yanina Yagovenko

12.

Karolina Hajduczenia

- flet

VIII Dolnośląskie Miniaturowe Zmagania Flecistów  -Lubań

I miejsce

mgr Urszula Ślusarz

13.

Emilia Łazarowicz

- flet

VIII Dolnośląskie Miniaturowe Zmagania Flecistów -Lubań

I miejsce

mgr Urszula Ślusarz

14.

Kornelia Minkiewicz

- flet

VIII Dolnośląskie Miniaturowe Zmagania Flecistów -Lubań

II miejsce

mgr Urszula Ślusarz

15.

Karolina Sobotko

- flet

VIII Dolnośląskie Miniaturowe Zmagania Flecistów  -Lubań

II miejsce

mgr Urszula Ślusarz

16.

Justyna Gola

- flet

VIII Dolnośląskie Miniaturowe Zmagania Flecistów - Lubań

I miejsce

mgr Urszula Ślusarz

17.

Anita Okienko

- kształcenie słuchu

Międzyszkolny konkurs pisania dyktand

- Legnica

II miejsce

mgr Dorota Okienko


Informację wytworzył: Bożena Sławińska, Data wytworzenia: (brak danych), Wprowadził do systemu: Bożena Sławińska, Data wprowadzenia: 2010-06-11 13:47:37, Zatwierdził do publikacji: Bożena Sławińska, Data publikacji 2010-06-11 13:48:20, Ostatnia zmiana: 2010-06-11 13:48:56, Historia zmian, Ilość wyświetleń: 1308