Wyszukaj:
Szkoła Muzyczna I st. im. Oskara Kolberga w Lubaniu
Strona główna
Najnowsze artykuły
Mapa biuletynu
Twoje sprawy
Katalog firm
  Informacje ogólne
•  Dane podstawowe
•  Statut Szkoły
•  Stanowiska
•  Wewnątrzszkolny Systemy
  Zakres działania
•  Charakterystyka ogólna
•  Działania bieżące
•  Współpraca z innymi podmiotami
  Obsługa interesantów
•  Załatwianie spraw
•  Ogłoszenia
•  Dokumenty
•  Atykuły
•  Konkursy
  Informacje
•  Instrukcja obsługi
•  Redakcja
•  Niepublikowane w BIP
•  Statystyka
  Organy Szkoły
•  Dyrekcja Szkoły
  Zamówienia publiczne
•  Ogłoszenie
  POMOC
•  Instrukcja obsługi BIP
Pomoc
Statystyki

247826
od 06 stycznia 2006
Informacje ogólne » Stanowiska Wersja do druku

Kadra Szkoły

Administracja                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Administracja

 

Dyrektor : mgr Paweł Okienko

Księgowa: mgr Krystyna Psatas

Sekretarz szkoły :  Bożena Sławińska

 

Kadra Pedagogiczna

 

1.    mgr Paweł Okienko – klasa skrzypiec

2. mgr Aleksander Kamkow - klasa skrzypiec

3.    mgr Zbigniew Woźny - klasa gitary

4. mgr Bartłomiej Filipowicz - klasa gitary

5. mgr Urszula Ślusarz - klasa fletu

6. mgr Sebastian Sochanowski - klasa klarnetu

7. mgr Krzysztof Spiesz - klasa trąbki

8.    mgr Marta Uchmanowicz - klasa akordeonu,

9. mgr Yanina Yagovenko - klasa fortepianu, akompaniament

10. mgr Anna Klimczyk - klasa fortepianu, akompaniament

11. mgr Przemysław Bereziuk - klasa fortepianu, 

              fortepian dodatkowy,

12. mgr Dorota Okienko - kształcenie słuchu, audycje muzyczne,

               chór

13. mgr Zofia Stochła -  rytmika,


 


Informację wytworzył: Bożena Sławińska, Data wytworzenia: (brak danych), Wprowadził do systemu: Bożena Sławińska, Data wprowadzenia: 2006-01-24 11:04:54, Zatwierdził do publikacji: Bożena Sławińska, Data publikacji 2006-06-13 13:49:51, Ostatnia zmiana: 2017-08-04 10:20:07, Historia zmian, Ilość wyświetleń: 5411